Kierownik Sklepu

Miejsce wykonywania pracy
Wybrany sklep

Wymagania:
  • doświadczenie związane z pełnieniem funkcji kierowniczej
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży oraz w bezpośredniej obsłudze klienta
  • rzetelność i uczciwość
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
  • umiejętność skutecznej komunikacji
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowniczym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u stabilnego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • możliwość udziału w programie Multisport

Oferty prosimy wysyłać na adres rekrutacja@sklepyzubr.pl z dopiskiem koordynator / kierownik regionalny.

adres e-mail: rekrutacja@sklepyzubr.pl lub adres pocztowy:
65-155 Zielona Góra ul. Dekoracyjna 1a

Kontakt telefoniczny tel. 68 353 00 11 i 68 353 00 12

cofnij