Sprzedawca

Miejsce wykonywania pracy
Wybrany sklep

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży (bezpośrednia obsługa klienta)
  • rzetelność i uczciwość
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
  • zdolności komunikacyjne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemologicznych
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie wykonywała obowiązki związane bezpośrednio z obsługą klienta oraz funkcjonowaniem sklepu, zgodnie z przyjętymi w firmie standardami (min. dbanie o ekspozycję towaru w ladach, ogólny wygląd sklepu, zasady obsługi klienta).

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • możliwość udziału w programie Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem wybranej miejscowości.adres e-mail: rekrutacja@sklepyzubr.pl lub adres pocztowy: 65-155 Zielona Góra ul. Dekoracyjna 1a   Kontakt telefoniczny tel. 68 353 00 11 i 68 353 00 12

cofnij